Bettcher 

 

Pnömatik Makas,                                           

Bettcher özellikle tavuk kesimhanelerinde tavuk parçalama işlemi sırasında tekrarlanan hareketlerde çalışan verimliliğinin düşmesini önlemek amacıyla geliştirdiği Pnömatik Kesme Makasları ile hem çalışan verimliliğinin artmasını sağlamakta hem de her defasında hassas ve eşit kesme ile üründe standardı yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Kullanımı son derece kolay ve hafif olması sebebiyle yormayan Pnömatik Kesme Makaslarında operatörün yapması gereken tek şey kesme işlemi için tetiğe dokunmasıdır.


 

Trim Bıçakları,

Bettcher trim bıçakları bir çok farklı sektörde farklı amaçlar için yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Özellikle et sektöründe ete değer katabilmek amacıyla etin üzerindeki istenmeyen yağ tabakalarının alınmasında, kalınlık ayar mekanizması sayesinde eşit kalınlıkta dilimler halinde kesme işlemlerinin yapılmasında yada tavuk, hindi gibi kümes hayvanlarının, somon, çipura, levrek gibi deniz mahsullerinin parçalanmasında ve temizlenmesinde bütün dünyada en çok tercih edilen markadır.


 

Spinal Kord Çıkarma Bıçakları,

Bettcher Spinal Kord Çıkarma Bıçakları ile spinal kord herhangi bir zarar görmeden, karkasa herhangi bir kontaminasyon olmadan alınmaktadır. Çünkü eğer bir hastalıklı yapı var ise bu kısmın kesme işlemi sırasında hastalıksız alanlara temas etmesi ile hastalık taşınabilecektir. Bu çok büyük bir risk teşkil etmektedir. Patentli kesme bıçağının çalışma sistemi diğer spinal kord çıkarma bıçaklarına, sistemlerine hiç benzemez. Bettcher Spinal Kord Çıkarma Bıçakları spinal kordu içine alarak dairesel kesme yapmakta ve vakum sistemi ile de karkastan uzaklaştırmaktadır.


 

Döner Kesme Bıçaları,

Betther Döner kesme makinası size her porsiyonda eşit kalınlık, her döner konisinden elle kesmeye göre yaklaşık 25 porsiyon daha fazla elde etme imkanı, döner ustasına bağımlılığı ortadan kaldırarak işletmenizde çalışan herhangi birinin bile rahatça döner keserek servisin hızla devam etmesini sağlamaktadır. Kolay sökülüp takılması sayesinde sorunsuz bir şekilde temizlenmektedir.


 

Paneleme Makinası,

Bettcher otomatik paneleme makinası ile nugget, şinitzel, soğan halkası, kalamar, balık kroket, fish finger, peynir, kabak, brokoli gibi sebzeler hem hızlı hem de % 40 varan verimlerle kaplanmaktadır. Restaurantlarınızda, yemek fabrikalarınızda, otellerinizde kompak tasarımı sayesinde çok yer kaplamayan bu paneleme makinası ile menülerinizi; zenginleştirecek, paneleme için zaman kaybetmeyecek, hijyenik üretim yapmış olarak güvenle servis edebileceksiniz.


 

Bettcher hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

www.bettcher.com